DEZE SITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES

Door de cookiewetgeving, zijn wij u verplicht te informeren over het gebruik van cookies van Google Analytics en AddThis op deze website en u dient aan te geven of u onze cookies accepteert. Voor meer informatie kunt u onze privacystatement raadplegen.

Waterweg Wonen thuis in Vlaardingen
Waterweg Wonen thuis in Vlaardingen

Gezellige kerstborrel voor onze vrijwilligers

vitaal
Geplaatst op:
12-12-2018
Thema’s:
Vitaal

Als dank voor onze vrijwilligers

Veel vrijwilligers hebben zich dit jaar ingezet voor de leefbaarheid in en rond onze woongebouwen. Dat draagt bij aan het woongenot van onze bewoners. Als dank hiervoor nodigden wij hen uit voor een gezellige kerstborrel. Met ieders inzet hopen we van 2019 minstens net zo’n goed jaar te maken.

Doet u ook mee?

OPMERKINGEN