DEZE SITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES

Door de cookiewetgeving, zijn wij u verplicht te informeren over het gebruik van cookies van Google Analytics en AddThis op deze website en u dient aan te geven of u onze cookies accepteert. Voor meer informatie kunt u onze privacystatement raadplegen.

Waterweg Wonen thuis in Vlaardingen
Waterweg Wonen thuis in Vlaardingen

Gezellige eindejaarsbijeenkomst voor onze vrijwilligers

vitaal
Geplaatst op:
13-12-2019
Thema’s:
Vitaal

Veel vrijwilligers hebben zich ook dit jaar weer ingezet voor de leefbaarheid in en rond onze woongebouwen. Als dank hiervoor nodigden wij onze vrijwilligers uit voor een gezellige eindejaarsbijeenkomst.

Tijdens deze avond namen de Huurdersraad en Waterweg Wonen ook afscheid van Jos Sloot als voormalig voorzitter. Jos is in het zonnetje gezet en met warme woorden en leuke cadeaus bedankt voor zijn jarenlange inzet. In zijn afscheidswoord stond Jos ook kort stil bij de vrijwilligers die de afgelopen periode zijn overleden. Een van de weinige momenten waarop het echt stil was in de zaal …

We gaan ervoor om volgend jaar nog meer bewoners op de gastenlijst te hebben!